אודות החברה

ארבלניר פרויקטים  מעניקה ללקוחותיה צוות מקצועי הכולל חקלאים, אקדמאים ומומחים בתחום החקלאות וניהול פרויקטים. המנהלים הבכירים בחברה מביאים עימם 100 שנות אדם של ניסיון מגוון בתחום האגרונומיה וניהול פרויקטים בינ"ל בתחום החקלאות.

 

ארבלניר פרויקטים חרטה על דגלה את הרצון המתמיד ללימוד, שיפור והתאמה מתמדת לשינויים והתפתחויות בתעשייה החקלאית, כל זאת על מנת להעניק לשותפינו וללקוחותינו סטנדרט גבוהה ובלתי מתפשר של ביצועים.
ארבלניר פרויקטים שואבת את ערכיה מהאדמה והעיסוק בה, תוך שמירה על אמת וכנות מקצועית. אנו מחזיקים באמונה כי האדמה הינה הבסיס האיתן לקיומנו ועל כן יש לשמור ולטפח אותה.   
הידע והניסיון שלנו מבוסס על היותנו בחזית החקלאות המודרנית, הקשר עם החקלאים בישראל וההכרות עם טכנולוגיות החקלאות המתקדמות ביותר. יכולות אלו אפשרו לנו להרחיב את פעילות החברה אל מעבר לים, תוך הבנה והכרה של השוק האירופאי בתחומי האגרונומיה, חקלאות עסקית ועולם ניהול הפרויקטים.

 

 

שירותים

 

ארבלניר פרויקטים מספקת פתרונות מותאמים בתחום החקלאות הכוללים מערכות השקיה, התמודדות עם מזיקים, ניהול התוצרת החקלאית וכל אלו אל מול ההיבטים הסביבתיים וצרכי הקרקע. בבסיס תפיסתנו עומדת היכולת לתת מענה לכלל הצרכים, תוך עבודה בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח מרגע הקמת הפרויקט ובמהלכו. הליווי הצמוד מאפשר לנו מתן מענה מותאם לכל צורך ואתגר העולה במהלך הפרויקט.
הניתוח הממוקד והיסודי שאנו מעניקים לכל פרויקט מאפשר לאתר את נקודות המפתח ולפיהן להציע פתרונות מגוונים בהתאם לתקציב, היקף ומשך כל פרויקט.
אנו עובדים על פי מדדי ביצוע מרכזיים המאפשרים לנו לפקח אחר תוצרי הפרויקט ולהבטיח ביצוע במועד הרצוי תוך שביעות רצון גבוהה של הלקוח.

 

השירותים שאנו מעניקים:


-    הערכת ותכנון פרויקטים
-    יעוץ ותמיכה אגרונומית
-    הוצאה לפועל ובקרה על פרויקטים
-    יעוץ ובקרת תוצרת
-    יעוץ רכש
-    הדרכות בתחום ההשקיה וניהול חווה חקלאית
-    תכנון אסטרטגי של החווה החקלאית
-    תכנון וניהול פיננסי
 

כותרת לקישור 1 כותרת לקישור 1 כותרת לקישור 1

השאירו לנו הודעה