שירותים ופתרונות

חברת ארבלניר ‏פועלת מסביב לשעון על מנת להביא לקהל לקוחותיה המגוון‏, ח‏קל‏אים מן השורה וארגונים הפועלים בתחום ה‏חקלאות בארץ ובעולם,‏ שורה רחבה של שירותים ופתרונות מתקדמים בתחומי החקלאות החכמה. 
‏מתוך ההבנה העמוקה שלנו בתחום ה- Agtech‏, והרצון להתאים לכל לקוח את חבילת השירותים והפתרונות שתענה על סט הצרכים שלו בצורה הטובה ביותר, אנחנו מנהלים תהליך עבודה שיטתי וסדור, החל בשלב התכנון הראשוני של הפתרון, המשך בניהול תהליך ה‏ ‏פיתוח, וכלה בהטמעת הפתרון במסגרת פעילותו החקלאית השוטפת של הלקוח.

 

מחקר ופיתוח
‏בבסיס הפעילות של חברת ארבלניר עומד תהליך עמוק ושיטתי של מחקר ופיתוח, אשר מיועד להוביל פתרונות בתחום ה- Agtech‏ מהשלב בו הם בגדר רעיון גולמי בלבד, ועד לשלב בו הם מוכנים לשמש כפתרון מעשי ומניב עבור קהל הלקוחות הייעודי שלו.
‏במסגרת זאת, ‏חברת ארבלניר מפעילה מרכזי מחקר ופיתוח מתקדמים ומאובזרים במרכז הארץ, בנגב ובערבה, וזאת במטרה לתכנן, לפתח וליישם פתרונות ומוצרים חדשניים ומבוססי טכנולוגיה בתחום החקלאות החכמה.
‏לאורך השנים, זכינו לעבוד מול שורה ‏נכבדת‏ של חקלאים, תאגידים חקלאיים, חברות הייטק, ארגונים למען איכות הסביבה, וחממות טכנולוגיות בארץ ובעולם, ולפתח מגוו‏ן‏ רחב של מערכות ואפליקציות בתחום ה- Agtech‏, המבוססות על טכנולוגיות מתקדמות דוגמת בינה מלאכותית (AI‏), אינטרנט של הדברים (IoT‏), טכנולוגיות בתחום האוטומציה התעשייתית (Industrial Automation‏), ‏מציאות מדומה (AR & VR‏), אפליקציות בתחום החקלאות החכמה (Smart Farming 4.0 Applications‏) ועוד.

 

ניהול והובלה
‏חברת ארבלניר מנהלת ומובילה פרויקטים‏ מתקדמים‏ ‏ו‏רחבי היקף בתחום החקלאות החכמה וה- Agtech‏, וזאת באמצעות צוות עתיר ניסיון של אנשי מחקר ופיתוח, ניהול פרויקטים, חקלאות, טכנולוגיה, רכש, לוגיסטיקה‏, פיננסים, ייעוץ משפטי‏ וניהול סיכונים. 
‏מבחינתנו, כל פרויקט, קטן כגדול, מקומי או בינלאומי, מקבל את מלוא תשומת הלב המקצועית והניהולית שלנו, וזוכה לליווי צמוד של צוות ייעודי מטעם החברה לכל אורך מחזור החיים של הפרויקט, מתכנון, מחקר, ופיתוח, עד ניהול, פיקוח ואינטגרציה.
‏עם תחילת העבודה המשותפת עם כל לקוח, אנו בונים תוכנית עבודה מודולארית, הכוללת תקציב, לוחות זמנים ‏וצוות ניהול ידוע‏ מראש‏. מיד בתום שלב התכנון, אנו פועלים מסביב לשעון, כדי לעמוד בכל יעדי תוכנית העבודה, ודואגים לנהל ולפקח בדקדקנות על כל פרט ופרט בשלבי המחקר, הפיתוח והיישום של הפרויקט.
‏לאורך השנים, זכינו ללוות מתכנון ועד ביצוע שורה רחבה של פרויקטים בתחום החקלאות החכמה, לרבות ‏פיתוח‏ מערכות השקיה חכמה‏ לפרויקטים חקלאיים רחבי היקף באפריקה‏, ‏מחקר ופיתוח של ‏מערכות בקרה בתחום הניהול החקלאי‏ לתאגידים חקלאיים באירופה‏, ‏פיתוח והטמעה של ‏מערכות בקרה כנגד מזיקים‏ עבור חוות חקלאיות במזרח הרחוק‏ ועוד.

 

יישום והטמעה
‏התפקיד של חברת ארבלניר אינו מסתיים כשהמוצר, המערכת, או הפתרון האגרו-טכנולוגי מוכן לשימוש. 
‏אצלנו בחברה מאמינים שכל עוד הפתרון אינו משרת את הלקוח בפועל, מהווה חלק בלתי נפרד מהעשייה החקלאית היום-יומית שלו, ומשפיע באופן מובהק על ה‏תוצאות האופרטיביות שלו, למעשה לא עשינו כלום.
‏לפיכך, אנחנו מלווים את הלקוח לכל אורך תהליך ההטמעה, האינטגרציה והמימוש של הפתרון, תוך שאנו מבצעים את ההתאמות הנדרשות למקסום הפוטנציאל הגלום בפתרון ה- Agtech‏ שייצרנו עבורו.

 

 

 

 

לפרטים נוספים אודות ‏שירותי המחקר והפיתוח שלנו: ‏ info@arbelnirprojects.com